.

.

Warners® блажени придобивки од бикини кои го добиваат влагата RV4973W

Warners® блажени придобивки од бикини кои го добиваат влагата RV4973W

Вреднување на стоката:

DEN 2.00
Пристапност
Во достапна форма

Нашите Blissful Blissful Bentions Bikini со целосна покриеност на грбот има мека лента за половината што нема да ископа, давајќи ви помазен изглед. Овој стил на средно-половината е направен со материјал за влага за влага за целодневна дишење. Дише. Лесна ткаенина за додаден проток на воздух. 3-пакет. Седи на ниско ниво на половината. Широката лента за половината го спречува врвот на мафинот. Целосно покривање на грбот. Содржина на ткаенина : 88% полиестер 12% спандекс.

Главните карактеристики

Избор на клиент