.

.

Нулум Вики Шајт Јута мешавина од килим, 5 '8', природно

Нулум Вики Шајт Јута мешавина од килим, 5 '8', природно

Вреднување на стоката:

DEN 1247.84
Пристапност
Во достапна форма

Вашиот дом е местото каде што се прават спомени. Оваа рачна ткаена лента за јута/памук е совршен начин да се направат нови спомени додека ги одржувате старите живи. Дајте им на вашата дневна соба, спална соба или трпезарија нов изглед со оваа област килим кој има класичен дизајн и природни влакна со краеви наредени со лајсели. Без разлика дали сакате да го задржите едноставно или да додадете допир на стил, оваа област килим е совршен додаток на кој било дом. Не дозволувајте да се лизне оваа област - купете денес! Соберете се со вашите најблиски и уживајте во нашите миленичиња и лесни за чистење килими. Рачно ткаена. Направено во Индија. Материјал : 60% јута, 40% памук. Поставување : затворен. Препорачани соби : спална соба, дневна соба, трпезарија, ходник.

Главните карактеристики

Избор на клиент