.

.

Подигнувањедали Децата Ќе Се Облекуваат Костум Девојки Мирабел Пепа Прима Изабела Принцеза Фустан Со Торба Бебе Девојка Облека

Подигнувањедали Децата Ќе Се Облекуваат Костум Девојки Мирабел Пепа Прима Изабела Принцеза Фустан Со Торба Бебе Девојка Облека

Вреднување на стоката:

DEN 479.84
Пристапност
Во достапна форма

Убав подарок за фановите на семејството И Долорес Мирабел Изабела Пепа. Погоден за секојдневно носење, роденденска забава, сценски перформанси, Косплеј За Ноќта на Вештерките, фотографија, костим за косплеј, тематска забава итн. Карактеристики : костим за филмска косплеј во 2021 година. Изабела костим, мирабел фустан, долорес костим, луиза костим, марибел костим, пепа костим. Материјал : Висококвалитетна млечна свила. Мека, дише, мазна, еластична, удобна, издржлива и пријателска за кожата. Децата ќе имаат удобно чувство на носење и ќе уживаат во своето среќно време. Големина : 110, 120, 130, 140, 150. Погоден за деца, мали деца и новороденчиња. Ве молиме погледнете ја табелата со големини во сликата на производот за да ја изберете вашата големина. Ако не сте сигурни, контактирајте не. Прилика : прекрасниот фустан на мирабел е најдобриот подарок за вашата сакана. На забава, училиште, сцена, градинка или час, таа ќе биде горда што го има овој фустан.

Главните карактеристики

Избор на клиент