.

.

Seirus hws xtreme хиперлит ракавица мажи Realtree xtra sm-med

Seirus hws xtreme хиперлит ракавица мажи Realtree xtra sm-med

Вреднување на стоката:

DEN 239.84
Пристапност
Во достапна форма

Заоблен пластичен кревет за мачки и мали кучиња, со специјални парчиња за да се овозможи премин на воздухот и гумени стапала против лизгање. Перницата е заштитена како по избор. Креветите на Siesta Deluxe се достапни во различни големини и во боја. Пластика, опремена со потпирач за глава, перфорирано дно за соодветна вентилација, стапала против лизгање, обезбедувајќи голема стабилност, може да се совпадне со релаксирање 45/2 за поголема удобност. Супер тенок хиперлит Weather Shield. Топло како изолирани нараквици без најголемиот дел. 100% водоотпорен и дишење. 4-насочно истегнување надворешно. Мембрана за дишење на ветерници/водоотпорна.

Главните карактеристики

Избор на клиент