.

.

Трендови Меѓународен Нхл Едмонтон Оилерс Ѕид Календар & Притисни Иглички

Трендови Меѓународен Нхл Едмонтон Оилерс Ѕид Календар & Притисни Иглички

Вреднување на стоката:

DEN 1.00
Пристапност
Во достапна форма

Вашиот распоред никогаш нема да биде на тенок мраз со Овој Календар На Нхл Едмонтон Ојлерс За 2024 година во вашиот тим. Одликувајќи се со блескави фотографии на хокеарските ѕвезди на тимот НА НХЛ, овој календар сигурно ќе ве држи подготвени да го преземете лизгалиштето на животот во текот на целата година! Датумработи Ѕидните Календари имаат календарска страница за секој месец од 2024 година, како и последните четири месеци од 2023 година. Секој месечен распоред на календарот има доволно простор за обележување важни датуми или запишување белешки за потсетување - што ги прави совршени за да останат организирани и продуктивни во текот на целата година. 2023-2024 Календари направете одличен подарок за секој на вашата листа! ОВОЈ ЅИДЕН КАЛЕНДАР НА ЕДМОНТОН ОЈЛЕРС (ДВОЈАЗИЧЕН ФРАНЦУСКИ) за 2024 година содржи месечни страници за јануари до декември 2024 година, како и последните 4 месеци од 2023 година. 13 ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ СЛИКИ отпечатени на премиум хартија. ОСТАНЕТЕ ОРГАНИЗИРАНИ и ПРОДУКТИВНИ со следење на важни датуми – совршено за закачување на ѕид, табла од плута или огласна табла дома, училиште или канцеларија. ЈАЗИК : англиски/француски. СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА-Димензиите На Календарот се 12" х 12".

Главните карактеристики

Избор на клиент