.

.

Хомгрин Памучно Ќебе 350ГСМ Лесно Термичко Ќебе, Меко Ќебе Што Дише За Сите Сезони

Хомгрин Памучно Ќебе 350ГСМ Лесно Термичко Ќебе, Меко Ќебе Што Дише За Сите Сезони

Вреднување на стоката:

DEN 679.84
Пристапност
Во достапна форма

Тој е флексибилно конструиран со техника на ткаење доби и модели на квадратни вафли, обезбедувајќи мека и елегантна текстура.Опис На производот Претходна страница Следна страница Хомгрин Колекции Хомгрин Термичко Ќебе Хомгрин Вафли Ќебе Хомгрин Шерпа Ќебе Хомгрин Руно Ќебе Хомгрин Утешител Фланелен Руно Ќебе Материјал Тип 100% Памук 100% Памук Шерпа Реверзибилен Фланелен Руно Четкано Микрофибер Фланелен Руно Дизајн Доби Ткаат Со Вафли Квадратни Вафли Ткаење Шема реверзибилна Искривена Плетена Кутија Со Зашиена Шема Плетена Карактеристика Лесна За Целата Сезона Лесна И Топла Кадифена, Лесна И Топла Кадифена, Лесна И Топла Лесна Кадифена, Лесна И Топла Машина За Перење И Сушење 100% Памук . ДОБИ ТКААТ-елегантно дизајнирано ќебе кое е цврсто ткаено за да ги држи сите влакна заедно. Премиум Памучно Ќебе-Опкружете се со удобни термички ќебиња ткаени од 100% памук за да создадете луксузно искуство за вас и вашето семејство. Ќебето е преголемо во споредба со нормалните бидејќи располага со природно намалување на памукот прекувремено. МЕКО И ДИШЕ-Украсете се со ова елегантно дизајнирано термичко ќебе од 59 х 78,7 инчи што овозможува дишење и удобност, обезбедувајќи мирен сон цела ноќ.

Главните карактеристики

Избор на клиент