.

.

Cricut® Премиум Винил Вредност Пакет, Енергична-Отстранлив, 12 12

Cricut® Премиум Винил Вредност Пакет, Енергична-Отстранлив, 12 12

Вреднување на стоката:

DEN 1.67
Пристапност
Во достапна форма

Добијте повеќе и заштедете повеќе на овој пакет од 20 листови со светли нијанси. Отстранлив Cricut® Premium Vinyl® го прави секој проект сон. Лежи рамно на вашата подлога за сечење без тунелирање или клокотот. Ќе плевете со леснотија и ќе аплицирате со стравопочит. Дури и сложените дизајни без напор се креваат од листот на превозникот за совршена апликација. Нанесете на речиси секоја површина. За крајна флексибилност, Отстранлив Премиум Винил отстранува без остатоци. За употреба со сите машини За сечење Крикут. 20 листови 12 "х 12" (30,5 см х 30,5 см) Во Бело, Сиво, Крем, Злато, Кафе, Кардинално Црвено, Портокалово, Светло Жолто, Зелено, Шумско Зелено, Светло Зелено, Чај, Фуксија, Живописно Сино, Темносина, Слива, Светло Виолетова, Црна, Сребрена, тиркизна. Отстранува без остатоци. Лежи рамно, така што ќе може да се намали со леснотија и точност. Лесен за плевене, без напор за нанесување.

Главните карактеристики

Избор на клиент