.

.

Атомски Зрак Предно Светло Допрете ЈА ЛЕД Светлината со Сијалица Зачудувачки Светлиот Стап Насекаде Светло

Атомски Зрак Предно Светло Допрете ЈА ЛЕД Светлината со Сијалица Зачудувачки Светлиот Стап Насекаде Светло

Вреднување на стоката:

DEN 3.00
Пристапност
Во достапна форма

Збогум дркање, збогум свеќи. Кога ќе се исклучи струјата, се лутате за фенерче. Или се борат да ги запалат тие свеќи. Потребен ви е подобар начин да го осветлите вашиот дом без струја. Добијте Атомски Зрак Предно Светло, неверојатно светло светло за лепење без раце. Супер силната светлина е совршена за осветлување на вашиот дом за време на прекини на струја и секојдневна употреба. Семејството На Атомски Зраци ви носи најпродавани тактички гаџети за секојдневна употреба. Пробајте ја нашата линија на најсветлите тактички и отпорни на временски услови фенери, Како АТОМСКИ ЗРАК САД, Атомски Зрак Фарови и Атомски Зрак Ракавица, или нашиот ветроупорен И отпорен На временски Услови Атомски Полесни. Како Што Се Гледа НА ТВ Атомски Зрак Допрете Светлина Карактеристики : Светло ПРЕДВОДЕНА светлина. Се држи до речиси секоја површина. Совршен за темни затскриени места (плакари, оставата, чајната кујна, тавани, итн.). Можности без раце . Кул на допир, не грижете се дали ќе изгорите. Отпорен на вода, така што е совршен внатрешен и надворешен.

Главните карактеристики

Избор на клиент