.

.

М Тој Главата Капа Завртки, Челик Метрички Класа 8.8, Цинк Позлата - Груб Конец Метрички, Делумно Навој, Должина: Метрички, Конец Големина: Метрички

М Тој Главата Капа Завртки, Челик Метрички Класа 8.8, Цинк Позлата - Груб Конец Метрички, Делумно Навој, Должина: Метрички,

Вреднување на стоката:

DEN 363.04
Пристапност
Во достапна форма

Надворешно навој прицврстувач со шестоаголна глава, мијалник-лице под главата, метрички навој теренот, направен од среден јаглероден челик и термички обработени. Стеблото со навој не се протега целосно на главата. М24-3.0 х 120мм Шестоаголна Глава Капа Завртки, Челик Метрички Класа 8.8, Цинк Позлата (Количина : 10 парчиња) - Груб Конец Метрички, Делумно Навој, Должина : 120мм Метрички, Конец Големина : М24 Метрички.

Главните карактеристики

Избор на клиент