.

.

Шупливи Навртки, Еластичност На Отпорност На Корозија Месинг Навртки за Облека за Додатоци за Торби 4, 8х2, 3х

Шупливи Навртки, Еластичност На Отпорност На Корозија Месинг Навртки за Облека за Додатоци за Торби 4, 8х2, 3х

Вреднување на стоката:

DEN 399.84
Пристапност
Во достапна форма

Шупливи Навртки, Еластичност На Отпорност На Корозија Месинг Навртки за Облека за Додатоци за Торби 4, 8х2, 3х3, 5ммспецификација : Тип На Артикл : Шупливи Занитваматеријал : Месинг Спецификации : 500 Парчиња/Пакетпроизвод Функција : Облека, Список Со Пакети Со Додатоци за Торби : 500 х Шуплив Занитвам Материјал : Изработен од месинг материјал, има одлична отпорност на корозија и одлична еластичност и е цврст И Издржлив. : Добра цврстина, без деформација на врската, сигурен пренос, без ' рѓа, без загадување, безбеден и сигурен. Одлична Изработка : извонредните карактеристики се деталите : сјајот е сјаен, рабовите се заоблени и не може да се видат бруси.

Главните карактеристики

Избор на клиент