.

.

Начин да се слави двојниот wallид од 26oz како пластичен текстуриран тумб, иридесен виолетова

Начин да се слави двојниот wallид од 26oz како пластичен текстуриран тумб, иридесен виолетова

Вреднување на стоката:

DEN 2.67
Пристапност
Во достапна форма

Овој начин да се слави двојниот wallид од 26oz како пластичен текстуриран тумб е изработен од БПА бесплатно како материјал и има вкупно 5 трајни бои на Ноќта на вештерките : Iridescent Black/Iridescent Orange/Iridescent Purple/Iridescent White/Solid Matte Black достапен за ваш избор. Тоа е еднократно и лесно се мие. Тоа е со Petg слама, капакот на пресврт, популарен пирамида текстуриран дизајн и модерен финиш или мат мек допир што може да ви даде пријатно користење на искуство кога го користите со ладни пијалоци. Капацитетот 26oz е погоден за носење повеќе од вашите омилени пијалоци. Дизајнот со двојни wallидови ја изолира течноста внатре, така што тоа значи дека вашиот пијалок ќе ја задржи својата оригинална температура подолго од кога било. 5 Бои на располагање : Иридисен црна/иридицентна портокалова/иридесен виолетова/иридесен бела/цврста мат црна боја. Направено од AS и Petg (слама) материјал. Со најпопуларен капацитет од 26oz. БПА бесплатно и еднократно. Дизајнот без двојно wallид од пот, спречува кондензација и ги одржува ладните пијалоци ладни со часови. Модерен дизајн на текстура на пирамида. Капакот за пресврт со прстен за силиконски заптивки. Iridescent финиш/мат мек допир финиш.

Главните карактеристики

Избор на клиент