.

.

кеусн мини женска пренослива мала шина права кадрава коса двојна употреба кадрава коса стап воздушни удирања исправи плоча клип мал прав стап за коса

кеусн мини женска пренослива мала шина права кадрава коса двојна употреба кадрава коса стап воздушни удирања исправи плоча клип

Вреднување на стоката:

DEN 1.67
Пристапност
Во достапна форма

Мини Женски Преносни Мали Шини Права Кадрава Коса Двојна Употреба Кадрава Коса Стап Воздушни Удирања Исправи Плоча Клип Мали Права Коса Стап Карактеристики : регулирање На Температурата автоматска коса виткање прачка, лево и десно виткање копчиња, со виткање клип нема да се скрши косата, пп пластична рачка спреј боја, 360-анти-ликвидација кабел за напојување.Греењето брзо се загрева.Големина на телото : 17cmabalable во 7 бои мала моќност, номинална моќност 17 W, номинален напон 220 V, номинална фреквенција 50 Hz, должина на жица 1,2 mmini женски пренослив мал спој директно кадрава коса двојна употреба кадрава коса стап воздушни удирања исправи плоча клип мал стап за права коса материјал : pp Color : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала боја разлика. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 150gpackage големина : 20, 5x6, 5x3, 5cm, (ве Молиме дозволете 1-3mm грешка поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) 100% сосема нов и квалитетен, сите изработени од врвни материјали обезбедуваат неверојатно чувство. Не фрлајте ја косата и не ја повредувајте кожата. Суровост Слободен и Вегански-нашите производи никогаш не се тестираат на животни. Пол : Женски. Возраст : Возрасни. Искрена Услуга-Ако имате какви било проблеми со овој производ, слободно контактирајте го нашиот тим за услуги на клиентите, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме да го решите проблемот. Среќен шопинг!!.

Главните карактеристики

Избор на клиент