.

.

Hesroicy Вештачко Растение Тенџере Енергичен Лесна Нега Не-исчезнува Живописни Украсни Лажни Цвет Тенџере Декор За Канцеларија

Hesroicy Вештачко Растение Тенџере Енергичен Лесна Нега Не-исчезнува Живописни Украсни Лажни Цвет Тенџере Декор За Канцеларија

Вреднување на стоката:

DEN 527.84
Пристапност
Во достапна форма

Опис : со реален изглед и целосна боја, ова симулирано растение во саксии може да додаде живописен допир во вашата соба.Дизајнирани да останат живописни долго време, овие потсмевачки растенија во саксии не бараат наводнување или кастрење, што ги прави совршени за луѓе без искуство во одгледување flowers.It изработен е од пластичен материјал.Висината на овој производ е 19 см, а ширината е 20 см. Овој вештачки бонсаи може да се користи за украсување на вашето биро, канцеларија, прозорец и така натаму.Име на ставка : Минијатурни Садови За Растенија : Пластика Карактеристики : Изработка, Избледени, Живописни, Енергични, Лесни Детали За Нега : Lx W : 19cm x 20cm/7.48 "x 7.87" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 х Минијатурни Саксии Со растенија со реален изглед и целосна боја, ова симулирано растение во саксии може да додаде живописен допир во вашата соба. Дизајнирани да останат живописни долго време, овие потсмевачки растенија во саксии не бараат наводнување или кастрење, што ги прави совршени за луѓе без искуство во одгледување цвеќиња. Изработен е од пластичен материјал. Висината на овој производ е 19 см, а ширината е 20 см. Овој вештачки бонсаи може да се користи за украсување на вашето биро, канцеларија, прозорец и така натаму.

Главните карактеристики

Избор на клиент