.

.

Орнамент На Ганц: Најслаткиот Нектар

Орнамент На Ганц: Најслаткиот Нектар

Вреднување на стоката:

DEN 2.67
Пристапност
Во достапна форма

Ганц испорачува некои од најдобрите подароци во светот-подароци, модни додатоци, врвен трендовски декор, бебешка мода и кадифен кадифен, градина, одмор и завршни допири за домот. Димензии : 2 3/8" В. х 3 1/8 " Ч. Димензии На Јамка : 2 1/2 " Л. Материјали : Цинк, Епоксидна, Органза. Чувство : "најслаткиот нектар што ќе го најдете е во вас.".

Главните карактеристики

Избор на клиент