.

.

Натура Ферид Солидна Плетенка Волна Површина Килим, Слонова Коска, 4'6'

Натура Ферид Солидна Плетенка Волна Површина Килим, Слонова Коска, 4'6'

Вреднување на стоката:

DEN 551.68
Пристапност
Во достапна форма

Натура Килим Колекција Земја Тон Област Килими олицетворение на софистициран стил на куќа на плажа, Колекцијата Натура зрачи со занаетчиски изработен карактер. Меките, сјајни предива се мешаат за да се создадат мозаични текстури, вклучувајќи јамки со преголема големина, рамни ткаат фантастични реси.

Главните карактеристики

Избор на клиент