.

.

Самостојна Музика Бо Движење Рака Чудак Музика Бо Лента Компонира Музика Бо 30-Забелешка Рака Чудак Лента Музика Бо Движење Дел Удар Ленти НАПРАВИ САМ ВАШИТЕ Песни

Самостојна Музика Бо Движење Рака Чудак Музика Бо Лента Компонира Музика Бо 30-Забелешка Рака Чудак Лента Музика Бо Движење

Вреднување на стоката:

DEN 3.33
Пристапност
Во достапна форма

Пакетот Вклучува : 1 х Рака Чудак Музика Движење 1 х Дупка Удар 3 х Празно Ленти ленти 4 х Завртки Забелешка : 1. Напишете ја вашата музичка нота на хартиената лента и користете го ударот за да ги пробиете дупките.Ве молиме имајте предвид дека новиот тип и стариот тип на овој производ ќе бидат испратени по случаен избор и проверете дали нема да ви пречи пред да нарачате. музичка мелодија со дупчење дупки во обезбедените хартиени ленти и пуштете која било песна што сакате.самостојна музичка кутија движење рака чудак музичка кутија компонира музичка кутија 30-Забелешка Рака Чудак Лента Музичка Кутија Движење Дел Панчер 3 ЛЕНТИ НАПРАВИ САМ Вашите Песниспецификација : Опис : Љубовни музички кутии но, никогаш не изгледа дека можете да ја пронајдете песната што навистина ја сакате? Не гледајте понатаму, со овој комплет механичка музичка кутија, можете да ја креирате музичката кутија што отсекогаш сте ја сакале. Волуменот е мал, треба да се фиксира во соодветна кутија или случај за проширување на јачината на звукот. музичка мелодија со дупчење дупки во обезбедените хартиени ленти и пуштете која било песна што сакате. Ви благодариме за разбирањето. Мониторите не се калибрирани исти, бојата на предметот прикажана на фотографиите може да покажува малку поинаква од вистинскиот објект. Ве молиме земете го вистинскиот како стандард. Движењето на музичката кутија прикачи метален удар и 3 ленти за вежбање и имитација. Ставете удирана хартиена лента во движењето на музичката кутија и промешајте ја вратилото,а потоа може да испушта звук. Празните ленти се користат за компонирање музика, а можете да направите и нови ленти со густа хартија. Празните ленти се користат за компонирање музика, а можете да направите и нови ленти со густа хартија.

Главните карактеристики

Избор на клиент