.

.

АК Фузија Телефон Случај Компатибилен Со Галакси А

АК Фузија Телефон Случај Компатибилен Со Галакси А

Вреднување на стоката:

DEN 207.68
Пристапност
Во достапна форма

Информации За Хибриден Случај : Сосема нов 2-слоен тврд пластичен случај во комбинација со флексибилен гумен внатрешен капак НА ТПУ.• Хибридното куќиште е обликувано совршено вклопување на вашиот телефон.* Двојно зголемете ја заштитата и предниот и задниот тврд капак • • Го штити вашиот телефон од секаква гребнатинка, испакнатина, траги од прсти и нечистотија.• Висококвалитетен ТПУ кој е отпорен на шок и има одличен стисок.• Прилагоден дизајн на исечоци, што ви дава целосен пристап до сите функции и копчиња без да го отстраните телефонот од куќиштето.* Дизајниран во НАС со супериорен квалитет • Телефонот не е вклучен. Компатибилен За : Самсунг Галакси А20 (2019) Самсунг Галакси А50 (2019). Капакот на куќиштето со тврдо влијание кој има слоеви на квалитетна заштита и обезбедува дополнителна заштита на грбот, страничните и аглите. Прецизно дизајниран за совршено вклопување и заштита на вашиот телефон без да ја загрози функционалноста. Овој пакет вклучува 1 Случај и 1 Калено Стакло Заштитник На Екранот. Брендот е Регистрирана Трговска марка.

Главните карактеристики

Избор на клиент