.

.

Свежи Кукли Дизни Фигура На Гордиот Семеен Екипаж

Свежи Кукли Дизни Фигура На Гордиот Семеен Екипаж

Вреднување на стоката:

DEN 2.00
Пристапност
Во достапна форма

Ликовите на дизни Од Гордото Семејство : Погласно и Погорд внесуваат кул забавни вибрации во овој луксузен сет за играње мини-фигурини. Пени Горд сет прави одличен подарок за навивачите стари и нови. ЗА ДЕЦА ОД 3 ГОДИНИ И ПОВЕЌЕ.

Главните карактеристики

Избор на клиент