.

.

Реставриран Samsung GALAXY S G920V 32GB VERIZON CDMA GSM 4G LTE Octa-Core w 16mp Камера-Злато

Реставриран Samsung GALAXY S G920V 32GB VERIZON CDMA GSM 4G LTE Octa-Core w 16mp Камера-Злато

Вреднување на стоката:

DEN 421.92
Пристапност
Во достапна форма

Samsung Galaxy S6 е моќен за употреба и убав за гледање. Тенкиот и лесен, целосно метален дизајн на каросеријата и стаклото даваат смела изјава, додека молскавичниот samsung Exynos 7420 окта-јадрен 64-битен процесор дава најголема моќност и брзина што некогаш сме ги ставиле на паметен телефон. Опремен со батерија За Брзо Полнење од 2550 m Ah, ексклузивен Режим За Ултра Заштеда на Енергија На Samsung и вградени можности за безжично полнење, Galaxy S6 ве одржува поврзани со работите што ги сакате. Префрлањето на новиот Galaxy S6 никогаш не било поедноставно или попаметно. Со Samsung Smart Switch, имате слобода да ги преместите вашите контакти, текстуални пораки, музика и други медиуми на вашиот нов уред Samsung Galaxy. 5,1-инчен Супер Амолиран Капацитивен Екран На Допир, 1440 x 2560 резолуција на пиксели (~576ppi густина на пиксели) + Корнинг Горила Стакло 4 w/ TOUCHWIZ ИНТЕРФЕЈС. Андроид v5. 0 Шекерче, Чипсет : Exynos 7420 Окта, Процесор : Окта-Јадро (Четири-Јадро 2.1 GHz Кортекс-А57 Видео Снимање : 2160p@30fps, 1080p@60fps, 720p@120fps, HDR, двојна-видео rec. Внатрешна Меморија : 32 GB, 3 GB RAM МЕМОРИЈА. Овој производ можеби не е сертифициран од производителот, но е професионално проверен, тестиран и исчистен од Обновени Продавачи и Добавувачи на Програми. Целосно функционален производ Во Како Нова Состојба што може или не може да има мали козметички дефекти, флеки, вдлабнатини, гребнатини кога се држат приближно 12 инчи подалеку или помалку. Овој производ ги вклучува сите додатоци кои ќе бидат компатибилни и целосно функционални, но можеби не се оригинални. Пакувањето може да биде генеричко. Овој производ може да се врати во рок од 90 дена за бесплатно враќање или замена доколку не сте задоволни. Капацитетот на батеријата надминува 80% капацитет во однос на неговиот нов еквивалент.

Главните карактеристики

Избор на клиент