.

.

ВЛЕЧЕНИ Мали Девојчиња Момчиња Дуксер Јакна Мали Девојчиња Палто Зимски Ветроупорен Задебелен Вратоврска Боја Палто Јакна

ВЛЕЧЕНИ Мали Девојчиња Момчиња Дуксер Јакна Мали Девојчиња Палто Зимски Ветроупорен Задебелен Вратоврска Боја Палто Јакна

Вреднување на стоката:

DEN 632.48
Пристапност
Во достапна форма

Мали Девојчиња Момчиња Руно Дуксер Јакна Мали Девојчиња Палто Зимски Ветроупорен Задебелен Вратоврска Боја Палто Јакна Деца Топло Руно Прилика : Секоја пригода. Пол : Девојки. Тип на шема : Боја За Вратоврска. Тип на ракав : Долг Ракав. Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат да не контактирате. Материјалите Носат Подобро Искуство Со Носење.Мека Дише И Флексибилна За Кожата на Вашето Дете.И Миењето Раце И миењето Се Во Ред. Моден Дизајн, вашето Дете ќе Добие Многу Комплименти. Погоден За Секоја Пригода, Облека Погодна За Сезони Воumn и Зима. Совршен е за Внатрешна, Надворешна Облека,Детска Фотографија, детски Подароци Итн. Обезбедете Најдобро Удобно Искуство за Носење Деца. Пакетот Вклучува : 1пц Палто. Ве молиме Дозволете Мала Разлика од 1-3 см Поради Рачно Мерење и Мала Варијација на Бојата за Различно Поставување На Екранот.

Главните карактеристики

Избор на клиент