.

.

Подготвен Црн Грав, Вода, Сол

Подготвен Црн Грав, Вода, Сол

Вреднување на стоката:

DEN 159.68
Пристапност
Во достапна форма

Ла Преферида Црниот Грав е вкусна страна што можете да ја користите во Мексиканската, Јужната и другите кујни. Сѐ што треба да направите е да ги исцедите и да ги додадете во кое било јадење што го подготвувате. Овие конзервирани црни грав имаат само 110 калории по порција за да го олеснат додавањето во вашиот план за исхрана. Тој е ослободен и од холестерол и од транс масти за да биде поздрав за вашето срце. Овој производ е богат со растителни влакна за да ја промовира регуларноста на варењето и да се чувствувате сити подолго. Гравот е исто така добар извор на iron.La Преферида Црн Грав, 15 мл : Црн Грав Ла Преферида, 15 мл : 15 мл Грав Ла Преферида по конзерва. Едноставно исцедете и исплакнете за сервирање; гответе по ваш вкус. Само 110 калории по порција. Нема транс масти. Без холестерол. 7g влакна. 7г протеини. 10% дневно препорачано железо. Само природни состојки.

Главните карактеристики

Избор на клиент