.

.

Борба За Живот-Свесност За Рак На Дојка-Маица За Кратки Ракави За Возрасни-Лесни-мали

Борба За Живот-Свесност За Рак На Дојка-Маица За Кратки Ракави За Возрасни-Лесни-мали

Вреднување на стоката:

DEN 1.67
Пристапност
Во достапна форма

Големини Мали-6Х. Се гордееме со квалитетот на нашите производи. Ние прилагодена облека за дизајн за сите прилики : родендени, празници, Божиќ, годишнини и многу повеќе. Сивата пепел, спортската сива и сите други бои на хедер се мешавина од памук/полиестер. Безбедносните бои се мешавина од памук и полиестер 50/50. Без разлика дали барате стилска нова маица што ќе ја истрошите со пријателите, пријатен дуксер за лежење дома или трендовска капа за комплетирање на вашата облека, ве покривме. Секоја капа е извезена со користење на најсовремена опрема на располагање, што гарантира јасен и чист дизајн кој сигурно ќе ги сврти главите.Оваа супер удобна маичка е направена од 6 мл. 100% памук. Ова е маица со заден принт со мал грб на предниот лев граден кош.

Главните карактеристики

Избор на клиент