.

.

Леплив Градник Невидлив Леплив Без Прерамки Склекови Без Грб Еднократно Силиконски Покривки За Брадавици-Летен Клиренс За Заштеда

Леплив Градник Невидлив Леплив Без Прерамки Склекови Без Грб Еднократно Силиконски Покривки За Брадавици-Летен Клиренс За Заштеда

Вреднување на стоката:

DEN 207.84
Пристапност
Во достапна форма

Невидливиот градник за вискоза прави да изгледате шармантно за време на состаноци, настани, забави, вечери или секојдневни активности.Ремените, отстранливиот поместен градник за притискање без затворање на куката со долна жица и затворач на задната страна носат максимална поддршка 7. Пасти За Брадавици се совршен избор за да носите облека без прерамки, облека со низок крој, облека без грб, вечерни фустани, кошули и венчаници. Заострениот ултра тенок раб беспрекорно е со вашата кожа.19" 165-170 188-220 Големина : XXXL Големина. ①Удобно За Сите Големини Е погоден за големини на градите Од чаша До Чаша Д, и е дизајниран за беспрекорно во површината. : 3x-Голема Чаша : 95 BCD Биста : 93-97cm/36. ●Неверојатни Невидливи Ефекти ● капаците На брадавиците се силиконски капак за гради во форма на купола што одговара на обликот и телото на вашите гради.Се фокусира на совршена долна облека за вас,секси.

Главните карактеристики

Избор на клиент