.

.

Домашна Суштина Линеа Ручаше Розета Утешител Сет

Домашна Суштина Линеа Ручаше Розета Утешител Сет

Вреднување на стоката:

DEN 735.84
Пристапност
Во достапна форма

Освежете го декорот на вашата спална соба со Домашната Суштина Линеа 3 Парче Ружирана Розета Утешител Во собата. Овој прашлив утешител на рози се одликува со ткаена ткаенина од шамбреј која создава загаден ефект, додека елегантното еластично рушење во шема на форма на дијамант од розета додава текстура за излитен шик изглед. Два соодветни шамови го отсликуваат дизајнот на утешителот на шамбреј, комплетирајќи го излитениот шик утешител. Хипоалергичното полиестерско полнење во утешителот обезбедува исклучителна топлина и удобност. Машина за перење за лесна нега, овој комплет за утешител на розета носи шармантно излитено шик ажурирање во вашата спална соба. Домашна Суштина Линеа 3 Парче Ружирана Розета Утешител Сет : Целосна/Кралицата Сет Вклучува : 1 Утешител (90"W x 90"L), 2 Стандардни Шами (20"W x 26"L). Сетот крал/Кал Кинг Вклучува : 1 Утешител (104"В х 92" Л), 2 Крал Шамс (20"В х 36"Л). Утешител И Измама : Лице Од Полиестер/Памучна Ткаенина Со Еластичен Вез, Микрофибер Обратно, Хипоалергично Поли Пополнување За Утешител. Излитена Шик 3 Парче Ружирана Розета Утешител Поставена Во Правлива Роза. Карактеристики Шамбре Прашина Роза Ткаени Ткаенини Создавање На Загадена Ефект. Елегантна Еластична Рушење Во Розета Дијамантска Форма Шема За Текстуриран Изглед. Преполнет. Шам Затворање : Преклопување. Машина За Перење За Лесна Нега.

Главните карактеристики

Избор на клиент