.

.

Контролер Опрема, Xbo Про Полнење Штанд, Xbo Еден, Бездна Црна, CSXBOX1RN-00ABC

Контролер Опрема, Xbo Про Полнење Штанд, Xbo Еден, Бездна Црна, CSXBOX1RN-00ABC

Вреднување на стоката:

DEN 2.33
Пристапност
Во достапна форма

Произведен со ист висок квалитет и материјал во боја како И Вашиот Xbox One Бездна Црн Контролер Маестрален дизајн кој вклучува магнетски систем за контакт за да се обезбеди совршено и сигурно полнење секој пат ;onomономски дизајниран да овозможи навигација со една рака преку вашата Контролна табла Xbox One додека контролорот е на држачот за полнење; Прикажете и полнете го Вашиот Контролер Xbox One со леснотија; официјално лиценциран држач за полнење За Xbox One;.

Главните карактеристики

Избор на клиент