.

.

Флоракрафт Дизајн Тоа Едноставен Стил 4.5 Цветни Жаба Топпер

Флоракрафт Дизајн Тоа Едноставен Стил 4.5 Цветни Жаба Топпер

Вреднување на стоката:

DEN 0.33
Пристапност
Во достапна форма

Одличен начин да се создадат убави аранжмани на свежо цвеќе во мал плиток контејнер. Додава тежина на балансирање на цветните аранжмани, а не на големо.  Ставете го во дното на вазна или контејнер и вметнете ги вашите цветни стебла. Цветни Жаби Топер 4,5 Инчи-кружен дисплеј сукуленти во терариуми ѕидни виси букети и централни парчиња помага да се задржат стеблата на место.Цветни Жаба Врвот 4.5 Инчен Круг.Овој пакет содржи еден цветен аранжман од 4-1/2х4-1/2 инчи направен во Кина.

Главните карактеристики

Избор на клиент