.

.

Женски И Женски Плус Плиш Пј Сет-Пријатели

Женски И Женски Плус Плиш Пј Сет-Пријатели

Вреднување на стоката:

DEN 383.84
Пристапност
Во достапна форма

Овој дводелен женски сет За Пижами Ворнер Брос. Пријатели Ќе ве стопли во студена ноќ! Врвот За пижами има деколте со лажичка, долги ракави и доаѓа со симпатичен везен карактер. Координативното дно на пижами се одликува со целата графика за Печатени Пријатели. Оваа Супер Мека поли велур панталона има еластичен појас за прилагодено вклопување. Официјално лиценциран Од Ворнер Брос. Овој Комплет За Пижами Пријатели може да се пере во машина. Супер мек сет од 100% полиестер; Пријатен врв со долги ракави; Еластична пижама за половината; машина за перење.

Главните карактеристики

Избор на клиент