.

.

Обични Тренери За Теретана Дамски Чевли Трчање Женски Врвки

Обични Тренери За Теретана Дамски Чевли Трчање Женски Врвки

Вреднување на стоката:

DEN 319.84
Пристапност
Во достапна форма

Опис : Состојба : 100% Сосема Нов И Висококвалитетен Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Рамни Чевли, Патики, Тренери, Мода, Секојдневен, Спортски Модел Тип : Еднобојна, Тантела Боја : Бела, Црна, Розова, Армиска Зелена (По Избор)Големина : 4,5-11 УСД (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Горен Материјал : Материјал За Ѓон За Ткаење На Летање : Тип На Мдхил : рамно Прицврстување : тип На Чипка на Прсти : Висина На Тркалезна Цевка : Занает Со Ниска Цевка : Вискоза Сезона На Чевли : Пролет, Лето, Aut, Fall, Зимски Прилики : Секојдневна, Дневна Содржина На Спортски Пакет : 1 Пар Чевли (Други Додатоци Не Се Вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) лесен МД гумен ѓон. ТРАЈНА удобност-поддршката на лакот го подобрува усогласувањето на стапалата и нозете, ја подобрува удобноста. ДИЗАЈНИРАН ЗА СЕКОЈДНЕВНА УПОТРЕБА-одличен е за апсорпција на удари и олеснување на болката. Ткаенината помага и во одржувањето на вашето чувство кул. Издржлива Летечка Ткаенина за Ткаење горниот дел со добро истегнување овозможува стапалото да обезбеди вклопување, дишењето и мазната ткаенина обезбедуваат голема слобода и удобност. Супер Лесен брановиден дизајн на ѓон со designономски, обезбедува голема влечна сила и grip.It е совршен патики кои можат да носат цел ден и одговара на сите панталони,блузи.

Главните карактеристики

Избор на клиент