.

.

онхуон година на раѓање женски глуждови исполнети со персонализирани глуждови накит за нозе на плажа

онхуон година на раѓање женски глуждови исполнети со персонализирани глуждови накит за нозе на плажа

Вреднување на стоката:

DEN 1.00
Пристапност
Во достапна форма

Година На Раѓање Женски Глуждови Исполнети со Персонализирани Глуждови Нозе на Плажа накит продажни точки : Големина : година на раѓање број. Глуждот е 8,5 "+ 2" продолжувач, кој е најсоодветен за носење.Материјали : висококвалитетни материјали како материјали, не се лесни за алергија, не се лесни за бледнеење. Бојата ќе трае долго време без губење на сјајот.Клучни точки : нема штета на кожата, хипоалергично, намалување на можноста за осип или каква било иритација.Прилика : лесно присуствувајте на забави, состаноци и секојдневен живот, особено во лето.Оригиналниот ѓердан беше совршен подарок за Деверуша, ќерка, внука, девојка, сопруга, внука или подарок За денот на мајката, Божиќ, специјална дама За Денот на Вљубените. Забави, датуми и секакви прилики содржат : Нараквица Од 1 ПАРЧЕ Едноставна, стилска и дарежлива. Одговарајте на облеката за да го направите изгледот уште подобар. Свадба. Евтини. Уникатна личност. Совршен подарок за семејството и пријателите. Погоден за забава или секојдневно носење. Ноќта на вештерките.

Главните карактеристики

Избор на клиент