.

.

Машка Зимска Плетена Ветроупорна Капа Шамија Ракавици Триделна Зимска Плетена Капа Машка Топла Капа

Машка Зимска Плетена Ветроупорна Капа Шамија Ракавици Триделна Зимска Плетена Капа Машка Топла Капа

Вреднување на стоката:

DEN 319.84
Пристапност
Во достапна форма

Машка Зимска Плетена Руно Ветроупорна Капа Шал Ракавици Триделна Зимска Плетена Капа Машка Топла Капа Карактеристика : првиот избор за затоплување во зима за да ги држите главата и вратот подалеку од студот.Топло и удобно, за да ве придружува во текот на долгата студена зима.Удобна топла капа и шал и ракавици. Плетената флексибилност е голема и погодна за секоја големина.Материјал : висина На Акрилихат : 25см обем На Капа : 56-60СМ должина на Шамија : 180см ширина на Шамија : 30СМ Погоден За прилики : секојдневен, секојдневен.Изработен од висококвалитетни материјали, издржлив е и погоден за секојдневно носење.Совети за перење : нежно миење на рацете секоја пригода за забави,роденденски забави, спортови на отворено итн. Се препорачува рачно миење за подобар ефект без деформација!Содржина на пакетот : Шапка ОД 1 ПАРЧИЊА И шал ОД 1 ПАРЧИЊА и женски шорцеви од 1 ПАРЧЕ Ракавици. време и вистинска женска облека. женски врвови.

Главните карактеристики

Избор на клиент