.

.

Кадилекинс Тапир Плишано Животно од Дива Република, Подароци За Деца, Животни Од Зоолошката Градина

Кадилекинс Тапир Плишано Животно од Дива Република, Подароци За Деца, Животни Од Зоолошката Градина

Вреднување на стоката:

DEN 291.52
Пристапност
Во достапна форма

Тапирот е цицач со изглед на мравојад кој е одличен пливач и е поврзан со коњи и носорози. Кадифените играчки Cuddlekins се совршени за подароци, без разлика дали се тоа подароци за деца или Божиќни подароци за секој љубител на животни во вашиот живот. Ова животно плишано животно од 12 инчи може да се пере на површината, така што вашето животно кадифен ќе може да ги издржи сите животни нереди. Нема да можете да одолеете на насмевката кога ќе видите еден од овие плишани пред вас. Тоа е речиси како да имате нов член на семејството. Со речиси 400 видови во нашите редови, ние сме посветени на воведување нови дизајни кои ги слават сите видови и обезбедуваат забавни факти на нашето пакување кои поттикнуваат љубопитност за дивиот свет и ги едуцираат децата за чудата на природата. Како и секогаш, нашите широки линии за играчки им овозможуваат на децата да создадат сопствено искуство, а нашите линии за подароци им се допаѓаат на ентузијастите на природата од сите возрасти. Дивата Република развива кадифни животни и едукативни играчки за деца од сите возрасти од 1979 година, со специјализација за реални плишани животни. * Додадете нов пријател во вашето семејство со ова животно полнето со тапир со автентичен изглед • оваа живописна кадифена играчка е идеален подарок за сите возрасти и прилики • Изработена од висококвалитетни материјали овозможува реален изглед, издржливост и површинско перење • на приближно 12 инчи, носењето на вашиот пријател тапир во авантури е ветре • Дивата Република развива кадифни животни и едукативни играчки за деца од сите возрасти од 1979 година.

Главните карактеристики

Избор на клиент