.

.

Лице Авион Отворено Надувување Галон Топла Када Спа Со Покритие

Лице Авион Отворено Надувување Галон Топла Када Спа Со Покритие

Вреднување на стоката:

DEN 11995.04
Пристапност
Во достапна форма

Боја : Црно-Бело.ЗАБЕЛЕШКА : АЛЕКО Не испраќа Топли Кади на Надувување до жителите На Калифорнија, поради државните барања за енергетска ефикасност. Покријте прилепувања на место со токи. Надворешни димензии : 59 х 59 х 26 инчи; Внатрешни димензии : 43 х 43 х 26 инчи. Користете продолжен кабел 12/3 ако е потребен (ако не е потребен продолжен кабел, се препорачува директно поврзување на топла када со излезот). Поврзете ја топла када со назначениот приклучок од 20 ЗАСИЛУВАЧИ кога се користи (грејачот бара 1200 вати електрична енергија, а меурчињата бараат 600 вати електрична енергија). Личните бањи се прекрасен предмет за грижа за себе во кој може да се ужива во секое време од удобноста на вашиот дом. Вклучува : топла када на надувување, вграден капак, црево за инфлација, касети за филтрирање, капак на касетата за филтрирање, крпа за земја, гумен приклучок и комплет за поправка . Долната страна на капакот има облога од алуминиумска фолија за да ја одржува водата дополнително топла и да се заклучи во топлина. Забелешка : за оптимални резултати за греење и перформанси, се препорачува следново : Избегнувајте да ја оставате бањата надвор на температури пониски од 40° F. Материјали : пвц топла када и полиуретанска обвивка со алуминиумска фолија долната страна. Опремени карактеристики на капакот фолија долната страна што ја одржува водата топла и се заклучува во топлина. Горниот капак мора да се користи за оптимално греење; Загрева 1-3 Степени F/h. Личните топли кади се идеални за семејства, спортисти, луѓе кои живеат со хронична болка, луѓе кои страдаат од несоница меѓу многу други. Алеко плоштад топла када на надувување спа ги обезбедува сите ментални и физички здравствени придобивки од традиционалната топла када со поудобен процес на инсталација.

Главните карактеристики

Избор на клиент