.

.

дизајн Пластични Ѕид Монтирани Сапун Сад

дизајн Пластични Ѕид Монтирани Сапун Сад

Вреднување на стоката:

DEN 3.00
Пристапност
Во достапна форма

Со Дизајн По Интердизајн, Можете #Животиедноставно Секој Ден.Надградете Го Складиштето Во Бањата Со Дизајн Организатор За Вшмукување За Заклучување На Дожд. Едноставно Подигнете Го Механизмот За Заклучување И Турнете Ја Вшмукувачката Чаша На Место За Моќно Држење На Повеќето Мазни Површини, Вклучувајќи Стакло, Плочка, Фиберглас И Некои Метали. КОМПАКТНА ГОЛЕМИНА : Мери 7,3 "х 2,2" х 6,1 " и е идеален за употреба во компактни простори во бањата. Дизајниран Имајќи Го Предвид Стилот И Функцијата, Овој Разноврсен Организатор Има Плех За Сапун, Два Држачи За Четки За Заби И Две Куки За Бричење За Да Ги Задржат Потребите За Бања На Дофат Под Туш Или Када.

Главните карактеристики

Избор на клиент