.

.

Линум Домашен Текстил Ребека Украсена Крпа За Раце

Линум Домашен Текстил Ребека Украсена Крпа За Раце

Вреднување на стоката:

DEN 1.00
Пристапност
Во достапна форма

Изработен од турски памук, Домашниот Текстил Од Линум Ребека Украсена Крпа за Раце е абсорбента и брзо сушење. Оваа крпа за раце има шарен украс од роза во основата. Појавување На Ребека крпи за капење и крпи за перење се достапни, се продаваат одделно. Димензии : 16l x 30w во. Направено од 100% премиум турски памук. Изберете од достапни бои. Абсорбента и брзо сушење. Украсени ВО САД. Машина за перење ладно.

Главните карактеристики

Избор на клиент