.

.

Сет Салон Метал Бербер Пресек Клип Барет Фризерски Стеги Стил Алатка Бои, Еден Прицврстувач Клип, Коса Клип

Сет Салон Метал Бербер Пресек Клип Барет Фризерски Стеги Стил Алатка Бои, Еден Прицврстувач Клип, Коса Клип

Вреднување на стоката:

DEN 127.68
Пристапност
Во достапна форма

Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Тип : Материјал За Клип За Коса : Металбој : Црвена Роза, Виолетова(по избор)Количина : 12 парчиња големина : Прибл. Неговата пружина со висока напнатост може да се притисне повеќе од 3000 пати без деформирање.Неговата пружина со висока напнатост може да се притисне повеќе од 3000 пати без деформирање.Одлична алатка за фризер до пресек додека боите, сечете и стилизирате. Карактеристики : Изработен од висококвалитетен материјал со рачка против лизгање, кој ќе биде издржлив и лесен за употреба. Овој клип може да работи особено добро за фини делови и околу линијата на косата, исто така може да биде совршен за клипирање на вашиот тресок. Ве молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. Мониторите не се калибрирани исти, бојата на предметот прикажана на фотографиите може да покажува малку поинаква од вистинскиот објект.Овој клип може да работи особено добро за фини делови и околу линијата на косата, исто така може да биде совршен за клипирање на вашиот тресок. Ви благодариме за разбирањето. 9,5 * 1,6 см / 3,7 * 0,6 Инчи Тежина На пакетот : Прибл. Ве молиме земете го вистинскиот како стандард.

Главните карактеристики

Избор на клиент