.

.

Енергизер А91БП - - Евереди Златни А Al Алкални Батерии

Енергизер А91БП - - Евереди Златни А Al Алкални Батерии

Вреднување на стоката:

DEN 125.92
Пристапност
Во достапна форма

Енергизатор А91БП-2-Евереди Злато А91 Energ Алкални Батерии Енергизатор Energ Алкална Батерија За Општа Намена-Алкална-1,5 V DC : Економична и долготрајна. Нема Жива-еколошки. Големина : .. Количина На Пакетот : 2. Класификација : Алкална. Номинален Напон : 1,5 волти. Ограничена Гаранција : 1 Година.

Главните карактеристики

Избор на клиент