.

.

Аусист Гаќички За Жени Женски Секси Чипка Г-стринг Долна Облека Ниска Половината Чипка Шупливи Надвор Гаќи Дами Гаќи Дозвола

Аусист Гаќички За Жени Женски Секси Чипка Г-стринг Долна Облека Ниска Половината Чипка Шупливи Надвор Гаќи Дами Гаќи Дозвола

Вреднување на стоката:

DEN 2.67
Пристапност
Во достапна форма

Материјал : Стил На Чипка : Секси Како да се мие : Рачно миење што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски ГАЌИ ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Користете слична облека за да ја споредите Големината : М - - - САД : 6 - - - ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 - - - ЕУ : 36 - - - Половината : 56см/22. Големина : ХХЛ - - - САД : 12 - - - - ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 - - - ЕУ : 42 - - - Половината : 68см/26,77 " - - - - Женски Секси Проѕирни Чипкасти Гаќички Баба Греј ХХЛ. Информации за производот : сезона : четири сезони Пол : Жени Повод : Спиење, Дневно. Апсорбира пот и брзо се суши, одржувајќи сѐ свежо.Служат како ноќна облека, а исто така и стимулативен секс комплет за сексуалниот живот на двојките. Без тркалање или гроздобер, но совршено цврсто, ве одржува удобно да ги носите цел ден и ноќ. Големина : Л - - - САД : 8 - - - - ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 - - - ЕУ : 38 - - - Половината : 60см/23.It изработен е од висококвалитетни материјали, Ставете го вашето тело во тотално опуштен статус.Карактеристики : 1.Ве прават супер секси и заводливи. Големина : XL - - - САД : 10 - - - - ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 - - - ЕУ : 40 - - - Половината : 64cm/25. Уживајте во мазен мек допир, тоа е избор за жени со чувствителна кожа.Ве молиме прочитајте ја табелата со големини пред да ги купите нашите женски гаќички.Ултра непречено чувство, секое вредно разгледување на дизајнот, Се Фокусира на совршена долна облека за вас, Ве Прави супер секси и заводливи. Удобно : долната облека за жени е многу удобна и дише, без намалување и деформација,ткаенината е издржлива и безбедна за носење. Задоволство Услуги На Клиентите : ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не и ние ќе го решиме вашиот проблем што е можно поскоро.

Главните карактеристики

Избор на клиент