.

.

Јубатуо Женски Врвови Модни Жени Лабава Летна Вратоврска Печатена Јака Со Кратки ракави В - Вратот Блузи За Жени

Јубатуо Женски Врвови Модни Жени Лабава Летна Вратоврска Печатена Јака Со Кратки ракави В - Вратот Блузи За Жени

Вреднување на стоката:

DEN 143.84
Пристапност
Во достапна форма

Продавницата јубатуо е посветена на обезбедување На клиенти Со висококвалитетни, удобни, модерни, висококвалитетни и ефтини производи за облека за да ви обезбеди најудобно искуство за купување.Карактеристики : 1. Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2. Стилски и мода ве прават попривлечни 3. Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Пакетот вклучува 1pc Врвна Големина На Бистата Должина НА Ракавот XL 110cm/43.31" 19.5 cm/7.68" 66cm/25.98" Големина : XL Биста : 110cm/43.31" Ракав : 19.5 cm/7.68" Должина : 66cm/25.98" Табела Со Големина : Големина : S Биста : 92cm/36.22" Ракав : 18см/7,09" Должина : 63см/24,80"големина : м биста : 98см/38,58" ракав : 18,5 см/7,28" Должина : 64см/25,20"големина : Л биста : 104см/40,94" ракав : 19см/7,48" должина : 65см/25,59"големина : xl биста : 110см/43.31" Ракав : 19.5 см/7.68" должина : 66см/25.98"големина : ххл биста : 116см/45.67" Ракав : 20см/7.87" Должина : 67см/26.38" мека ткаенина : блуза со кратки ракави за жени е изработена од Врвен материјал што може Да Издржи постојано перење. Мек и лесен материјал за да бидете кул, удобни и опуштени. Дизајн : Краток ракав, кружен врат,редовна фит блуза за жени, мода и секојдневен. Стил : Секојдневен стил, совршен за спарување со секое дно, како што се фармерки, панталони, шорцеви. Различни Прилики : оваа женска блуза е одлична опција за корпоративни настани, собири на пријатели, вечера со семејството, свадба на плажа на плажа, јога, работа или само секојдневна облека. Топли Совети : препорачуваме миење на блузата пред употреба. Рачно или машинско перење на нежно, висат или паѓаат суво ниско. Ве молиме внимателно прочитајте ја нашата табела со големини пред да нарачате. Кошули За Жени. Маици За Жени.

Главните карактеристики

Избор на клиент