.

.

Аурурални Машки Дуксери Мажи Обични Качулки Тркалезен Врат Пуловер Со Долги Ракави Боја Дуксери Блуза

Аурурални Машки Дуксери Мажи Обични Качулки Тркалезен Врат Пуловер Со Долги Ракави Боја Дуксери Блуза

Вреднување на стоката:

DEN 0.33
Пристапност
Во достапна форма

Мажи Секојдневен Качулка Круг Вратот Долг Ракав Пуловер Боја Дуксери Блузакарактеристики : Квалитетни Дуксери : овие дуксери направени од одлична ткаенина. Дизајн : дуксерите имаат ексклузивен крој со лабаво вклопување, лабави пазуви, качулка, во комбинација со меки ткаенини што дишат за неограничена удобност. Спарете со : овие дуксери се елементи што ќе ве придружуваат низ пролетта и зимата и уживајте во пролетта и зимата. Совршени се за комбинирање со јакни,шорцеви, секојдневни спортски панталони и товарни панталони, погодни за зима. Нега на облека : Сува, Перење, машина за перење / миење раце во ладна вода. Вистинска Мода За Мажи. Задоволството на клиентите е наша потрага, ние ќе се потрудиме да ви обезбедиме најдобра услуга за клиентите и квалитет на производот.Сезона : Пролет/Зима Пол : Менокација : Надворешен, Секојдневен, Дневен Материјал : должина на памучни ракави : Тип На Шема Со Долги Ракави : Цврст Стил На Боја : Мода,Секојдневна Облека : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ЕЕЗ Големина На Машка Блуза. Сад ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ Биста Рамо Ракав Должина XXXL 3 X-Големи 12 16 42 124cm/48.82" 59cm/23.23 "54cm/21.26" 71cm/27.95 " Големина : XXXL Големина. : 3 X-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 124cm/48.82 "Рамо : 59cm/23.23" Ракав : 54cm/21.26 "Должина : 71cm/27.95" долги ракави кошула мажи. машки кошули под 10 долари. мажите кошули подearance 5 дозвола. дуксери за мажи. мажи дуксери дозвола под 1 15.

Главните карактеристики

Избор на клиент