.

.

Женски Врвови Моден Женски Принт Пролет И Лето Секојдневен Кружен Врат Печатен Врв Со Кратки Ракави

Женски Врвови Моден Женски Принт Пролет И Лето Секојдневен Кружен Врат Печатен Врв Со Кратки Ракави

Вреднување на стоката:

DEN 383.68
Пристапност
Во достапна форма

Моден Женски Принт Пролет И Лето Секојдневен Кружен Врат Отпечатен Со Кратки Ракави Карактеристики : 1. Висококвалитетен материјал, издржлив, погоден за секојдневно носење2. Уникатниот дизајн ве прави попривлечни.3. Совршен со вашите омилени шорцеви, хулахопки, црни секојдневни панталони, фармерки итн.4. Погоден за секојдневно слободно време, ќе ви се допадне!5. Удобно и опуштено, поудобно за носење информации за производот : 1. Модна женска облека.2. Дизајнот со кружен врат ве прави попривлечни.3. Високо квалитетно производство.4. Модерен долг sleeves.It модерен и ве прави толку убави.Материјал : 95% полиестер, 5% еластанеокација : дневно, случај, метод на Перење забави : машинско перење сезона : пролет, лето, aut и зима ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата е прифатлива поради светлината и екранот.Size USUKEUBust Shoulder Sleeve Lengths483496cm/37.80"37cm/14.57"18cm/7.09"70cm/27.56"M61036102cm/40.16"38cm/14.96"19cm/7.48"71cm/27.95"L81238108cm/42.52"39cm/15.35"20cm/7.87"72cm/28.35"XL101440114cm/44.88"40cm/15.75"21cm/8.27"73cm/28.74"XXL121642120cm/47.24"41cm/16.14"22cm/8.66"74cm/29.13"XXXL141844126cm/49.61"42cm/16.54"23cm/9.06"75cm/29.53"XXXXL162046132cm/51.97"43cm/16.93"24cm/9.45"76cm/29.92"XXXXXL102248138cm/54.33"44cm/17.32"25cm/9.84"77cm/30.31" Женски Врвови. Мека и Дише. Совршен Подарок. Повеќебоен За Избор. Стилски и Елегантен.

Главните карактеристики

Избор на клиент