.

.

Quicksilver 835266Q V Spline Центар Комплет За Evinrude & Џонсон

Quicksilver 835266Q V Spline Центар Комплет За Evinrude & Џонсон

Вреднување на стоката:

DEN 3.00
Пристапност
Во достапна форма

Брзите сребрени пропелери можат да ги подобрат перформансите на секој брод преку употреба на системи За Вртежен Момент На Фло. Системите на Фло Вртежен Момент се издржливи, обезбедуваат пониска заштита на единицата и исто така се сервисираат на терен. Карактеристики за употреба Со johnson/Evinrude V4 outboards се однесуваат на решетката за избор на центар за спецификациифло-torq hub системи перница и заштита на погонскиот погон од повеќето удари компатибилноствинруд и Џонсонс Спецификации Тежина : 1,9 lbs - SKU : Mcdrm95450 Quicksilver Flo-Torq II Центар Комплет За Јамаха 150-300 Кс Hpdi 2-Тактни надворешни и јамаха стерндривес : за јамаха 150-300 кс hpdi 2-тактни надворешни и јамаха стерндривес. Хабовите мора да се нарачаат одделно. Комплетите ги вклучуваат сите делови потребни за користење на пропелер Со Вртежен Момент со вашиот мотор. Модел# 710-835266 Q 1. Ограничена гаранција.

Главните карактеристики

Избор на клиент