.

.

Трговска марка ликовна уметност среќна платно уметност по пекара во боја, бела мат, рамка за бреза

Трговска марка ликовна уметност среќна платно уметност по пекара во боја, бела мат, рамка за бреза

Вреднување на стоката:

DEN 2.00
Пристапност
Во достапна форма

Подготвени за обесени презентации кои се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметност „Среќна“ уметност од платно по пекара во боја, бела мат, рамка од бреза : Уметник : Пекара во боја. Тема : Типографија. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери.

Главните карактеристики

Избор на клиент