.

.

Студиото Винвуд Студио Астрономија и вселенско wallидно платно Пранка „мермер месечина“ месечини - злато, бело

Студиото Винвуд Студио Астрономија и вселенско wallидно платно Пранка „мермер месечина“ месечини - злато, бело

Вреднување на стоката:

DEN 239.84
Пристапност
Во достапна форма

Мермер Месечината, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна златна боја, овој ликовен уметнички принт на Авенија Пистај е совршен завршен допир на темата за домашен декор. Ова уметничко дело има квадратна ориентација. Starsвездите и дизајнот на вселената со тема на месечини за да ви ја донесат совршената wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Главните карактеристики

Избор на клиент