.

.

Wynwood Studio Fashion and Glam Wall Art Canvas отпечатоци 'Кети Хиршфелд - портрети на подобри денови - сива, сина

Wynwood Studio Fashion and Glam Wall Art Canvas отпечатоци 'Кети Хиршфелд - портрети на подобри денови - сива, сина

Вреднување на стоката:

DEN 0.33
Пристапност
Во достапна форма

Кети Хиршфелд - Подобро денови, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна сребрена боја, овој ликовен уметнички принт на Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Карактеристики : Ова уметничко дело има хоризонтална ориентација. Убавина и моден дизајн со тема портрети за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Главните карактеристики

Избор на клиент