.

.

Авенија на пистата Авенија Флорална и ботаничка wallидна уметност платно за отпечатоци „Клер Сауер - отидовте во мојата глава“ Флорали - розови, сини

Авенија на пистата Авенија Флорална и ботаничка wallидна уметност платно за отпечатоци „Клер Сауер - отидовте во мојата глава“

Вреднување на стоката:

DEN 271.84
Пристапност
Во достапна форма

Клер Сауер - отидовте во мојата глава, е вешто направено современо уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна розова боја, ова ликовно печатење од Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Карактеристики : Ова уметничко дело има хоризонтална ориентација. Дизајн на природа и цвеќиња со тема на флорали за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Главните карактеристики

Избор на клиент