.

.

Ковергерл Интензивна Сенка Сенка За Очи

Ковергерл Интензивна Сенка Сенка За Очи

Вреднување на стоката:

DEN 95.68
Пристапност
Во достапна форма

Создадете зачудувачки изглед со Интензивна Сенка На Интензивна Сенка. Двата различни, специјално контурирани краеви на стапот го олеснуваат создавањето смели, шарени и зачадени очи. Дуо од стручно спарени нијанси обезбедуваат смел изглед подготвен за рефлектори сакан од денешните најжешки шминкери. Течната сенка за очи е формулирана за да ви даде долготрајна боја. Вклучува и апликатор со прецизен врв, што го прави лесен за употреба. Оваа ставка е достапна во голем број светли и темни нијанси. Cover Girl Интензивна Сенка Сенка За Очи : Создава лесен, зачаден изглед на очите. 2 различни, специјално дизајнирани совети. Стручно спарени нијанси од шминкери. Прецизен апликатор за совети за лесна употреба. Сенката за очи Cover Girl е достапна во различни бои, вклучувајќи : Сина Бомба, Кафеава, Кафеава Блинг, Екстремно Зелена, Засекогаш Розова, Платина Поп.

Главните карактеристики

Избор на клиент