.

.

Тркалезна Темносина Пластична Покривка За Маса, 84

Тркалезна Темносина Пластична Покривка За Маса, 84

Вреднување на стоката:

DEN 255.84
Пристапност
Во достапна форма

Одликувајќи се : тркалезна маса од 84 инчи сина Покривка за Маса Со Дијаметар од 84 инчи (2,13 метри) Цврсто Сино За да одговара на сите ваши потреби за перење и повеќекратна употреба. Овој водоотпорен капак е совршен за забави вклучува : (1) Покривка За Маса Тркалезна покривка од 84 инчи. Сина Маса Со Дијаметар од 84 инчи (2,13 метри). Цврсто Сино за да одговара на сите ваши потреби. Перат и еднократно. Овој водоотпорен капак е совршен за забави.

Главните карактеристики

Избор на клиент