.

.

Клуч За Ѕиден Часовник, Клуч За Ликвидација На Часовникот Додаток За Ѕиден Часовник Мал За Поправка На Часовникот За Производителите На Часовници

Клуч За Ѕиден Часовник, Клуч За Ликвидација На Часовникот Додаток За Ѕиден Часовник Мал За Поправка На Часовникот За Производителите

Вреднување на стоката:

DEN 183.68
Пристапност
Во достапна форма

Клуч за ѕиден Часовник, Клуч За Ликвидација На Часовникот Додаток За Ѕиден Часовник Мал За Поправка На Часовникот За Производителите На Часовници Спецификација : Тип На Ставка : Клучен Материјал За Ликвидација На Часовникот : Применлив Челик : Погоден За Стара Механичка Ликвидација На Часовникот Список На Клучеви За Клучеви : 10 х Часовник Ликвидација челичниот материјал е издржлив и не е лесен за деформација. Може ефикасно да се спротивстави на оксидацијата и ' рѓата и има работен век. Мал и удобен, лесен за чување и носење и удобен транспорт, погоден за поправка на часовникот. Професионална алатка за часовници и поправки на часовници за да ви заштедат скапи трошоци за поправка. Исклучителна изработка, доволно позиција на рачката на клучот за да стиснете и ракувате, употреба против лизгање.

Главните карактеристики

Избор на клиент