.

.

Луисвил Скала 4-Метарски Алуминиумски Скалила, Тип IA, 300-фунти Носивост, AS1004

Луисвил Скала 4-Метарски Алуминиумски Скалила, Тип IA, 300-фунти Носивост, AS1004

Вреднување на стоката:

DEN 1.00
Пристапност
Во достапна форма

Оваа алуминиумска скала од 4 стапки Луисвил има носивост од 300 фунти, оценета Како Анси ТИП ПРЕКУ. Оваа скала е опремена со обликуван врв со слотови за алатки на мајсторот, конструкција со двоен занитвам, аголни гумени стапала отпорни на лизгање од алуминиум, челична заграда за шипки и внатрешни протези за распрскувач. Скалилата ЗА СКАЛИ ЛУИСВИЛ АС1004 ги исполнува или ги надминува безбедносните стандарди поставени ОД АНСИ, АДС и ОША. Обликуван Врв Со Вдлабнат Послужавник,Аголни Гумени Стапала Отпорни На Алуминиумски Лизгања,Внатрешни Протези За Распрскувач,Конструкција Со Двојни Занитвам,Тешка Заграда.

Главните карактеристики

Избор на клиент