.

.

Дете Пастел Ј-Лизга

Дете Пастел Ј-Лизга

Вреднување на стоката:

DEN 207.84
Пристапност
Во достапна форма

На Малите Џеј-Лизгалки им е вграден нашиот ексклузивен ремен за грб, така што вашата сандала ќе остане на нозете на вашето малечко.Сандалите за мали деца J-Slips сега се во уште 5 Ладни Пастелни Бои : Розова Плумерија, Океанска Блупурна Поијолта Ананасшколка Белите Сандали се направени од 100% гума и се со мала тежина и удобни.Совршен за првиот чевел за одење на бебето. Плус Ј-Лизгањата може да се носат со чорапи! Џ-Лизга Хаваи Дете Исус Сандалите се во редовни американски големини и имаат слатка лента за грб за да останат на нозете на вашето малечко! Големини се : Дете 2/3, 4/5, 6, 7 и 8/9. Сега во уште 6 ладни бои : Розова Плумерија, Бела Школка, Океанско Сина, Жолт Ананас, Зелена Морска Пена и Виолетова Боја. Мало Дете Ј-Лизгањата сѐ уште доаѓаат во овие класични бои : Песок, Кокос, Кона, Сини Хаваи и Карпа од Лава. Ј-Лизга Сандали се направени од 100% гума и се лесни и удобни. Со нашиот ексклузивен ремен за грб, Џеј-Лизгачите остануваат на стапалата на малите. Совршен за првиот чевел на бебето!. Малиот Џеј-Лизга Сандали одат со речиси сѐ. Изгледаат кул со фармерки, шорцеви или костим за пливање.

Главните карактеристики

Избор на клиент